Kentdeha – DEHA TV Radyo

Merkezefendi’den Anket Çalışması

Merkezefendi’den Anket Çalışması
5 views
20 Haziran 2024 - 14:25

Merkezefendi Belediyesi 5 yıllık stratejik plan için vatandaşa görüş sordu. Başkan Şeniz Doğan, katılımcılık ve ortak akla işaret etti.

5 Yıllık Stratejik Plan Vatandaşa Soruldu

Merkezefendi Belediyesi 5 Yıllık Stratejik Planın belirlenmesi amacıyla başlatılan anket çalışmasında vatandaşa görüşü soruldu.

2024-2029 dönemini kapsayacak stratejik plan için ön çalışma gerçekleştirildiği kaydedilirken proje uygulamasında yenilikçi, adil, katılımcı ve ortak akılla istişarenin önemsendiği vurgulandı.

Performans esaslı bütçeleme sisteminin temel unsuru olarak gösterilen stratejik plan için vatandaşlar belediyenin resmi internet sitesindeki anketten soruları yanıtlayacak.

Vatandaşların projeye katılımlarının önemine değinen Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan; “Merkezefendimizi birlikte yönetiyor, fikirlerinizle gelişiyoruz. 2024-2029 dönemini kapsayacak Stratejik Planı’mızda siz değerli hemşehrilerimizin görüşlerine de yer vermek için bir anket oluşturduk. Sizlerden gelecek geri bildirimler, ilçemizin geleceğinde, gelişmesinde ve büyümesinde büyük bir role sahip olacak. Sadece birkaç dakikanızı ayırarak katılacağınız anketimize vereceğiniz cevapları merakla bekliyoruz” ifadelerini kullandı.