Kentdeha – DEHA TV Radyo

Merkezefendi Belediye Orkestrası’ndan Muhteşem Konser

Merkezefendi Belediye Orkestrası’ndan Muhteşem Konser
0 views
10 Temmuz 2024 - 12:00

Merkezefendi Belediye Orkestrası Sevindik Vadi Park’ta birbirinden güzel şarkıların söylendiği halk konseri gerçekleştirdi. Sıcak yaz akşamlarında mahalle konserlerini gerçekleştirmeye başladıklarını dile getiren Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Katılımlarınız için hepinize teşekkür ediyorum. Bizler her zaman sizlerin yanınızdayız, yanınızda olmaya da devam edeceğiz” dedi.

Başkan Doğan: Müziğin Ve Sanatın Güzelliğini Merkezefendi’mizin Her Noktasına Taşıyoruz

Merkezefendi Belediyesi tarafından gerçekleştirilen kültür ve sanat etkinlikleri tüm hızıyla devam ediyor. Merkezefendililerin yaz akşamlarında keyifli vakit geçirmelerini sağlamak amacıyla düzenlenen ve büyük ilgi gören konsere vatandaşlar coşkuyla katılım sağladı. Konser alanını dolduran mahalle sakinleri için Merkezefendi Belediye Orkestrası, birbirinden güzel eserleri seslendirdi. Yaklaşık 2,5 saat süren etkinlik sırasında aileleri ile birlikte güzel bir yaz akşamı geçiren Sevindik Mahallesi sakinleri Merkezefendi Belediyesi’ne teşekkür etti. Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan’da konsere katılarak vatandaşlarla beraber şarkılara eşlik edip hep beraber eğlendi. Başkan Doğan, Merkezefendi Belediye Orkestrası ekibine birbirinden güzel şarkılar seslendirdikleri için teşekkür ederek çiçek takdim etti.

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Sıcak yaz akşamlarında mahalle konserlerimizi gerçekleştirmeye başladık. Merkezefendi Belediye Orkestramızın Sevindik Vadi Park’ta gerçekleştirdiği muhteşem konserde, birbirinden güzel şarkıları hemşerilerimizle birlikte dinledik, şarkılara birlikte eşlik ettik. Müziğin ve sanatın güzelliğini Merkezefendi’mizin her noktasına taşıyoruz. Merkezefendi’mizi sanatın, kültürün ve eğlencenin merkezi yapma hedefiyle çalışmaya devam ediyoruz. Katılımlarınız için hepinize teşekkür ediyorum. Bizler her zaman sizlerin yanınızdayız, yanınızda olmaya da devam edeceğiz” dedi.